روحیه خلاق و پشتکار برای ساختن بهترین ها

تاریخچه پترو آرتان در یک نگاه:

 

 حسن، محمد و حمید روحانی در سال 1367، برای اولین بار در ایران موفق به تولید رگولاتورهای گاز مایع شدند.

تلاش آنها برای ساخت این قطعات در شرایطی که کشور به تکنولوژی روز مجهز نبود، سبب ایجاد درخت تنومندی شده است که اکنون تحت برند PAP  برای بیش از 450 نفر در کارخانه های مختلف شغل ایجاد نموده است و کالاهای بسیار تخصصی صنایع نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی در آن تولید می گردند.

آنها موفق شدند برای اولین بار در کشور Tube Fitting(اتصالات ابزار دقیق) تولید کنند و آن را در پتروشیمی بندر امام با موفقیت تست کنند. ارائه کیفیت مناسب و استاندارهای مورد تایید شرکت ملی نفت ایران، مشتری مداری و ارتباط موثر توام با انتقال تکنولوژی با کشورهای خارجی سبب شد که علاوه بر افزایش فروش، تولیدات دیگری نیز در دستور کار قرار گیرد. این کارها با همت مدیران خوش فکری نظیر آقایان مهندس صفرمحمد داورپناه، هدایت شمسی، احمد طهماسبی، علی طهماسبی، علی جعفرزاده و پرسنل مجرب شرکت صورت گرفت.


  اکنون همه این اقلام با برند شرکت پتروآرتان پارت(PAP) به بازار عرضه می شود. این شرکت در کلیه وندورلیست های معتبر ایران نظیر MOP و NPC  قرار دارد و دارای سابقه فروش بالایی در این صنعت می باشد. درحال حاضر به دلیل بیماری سرطان، اولین مدیرعامل ما، آقای مهندس محمد روحانی در بین ما نیستند، یادشان پیش ما زنده است و راه ایشان ادامه دارد.

حضور شرکت پتروآرتان پارت در نمایشگاه ها

تولید اتصالات ابزار دقیق به روش فورج تا فشار 10,000PSI ، نیازمند دستگاه های تستی است که بتوانند تا 15,000PSI تست بگیرند و هم زمان تست های ارتعاش و ضربه را انجام دهند.

این کار تخصص مجموعه پترو آرتان پارت است.

تکنولوژی ساخت شیر آلات Needle، Manifold، Ball، Gate، Globe و مهم تر از همه Block & Bleed در فشارهای تا 10,000PSI و تا سایز “4 را به دست آورده ایم و سوابق بسیاری از تولید و فروش آن ها قابل ارائه است.

Strainers, Filtration Packages & Element Filters

ساخت استرینرهای TEE ، Y ، Conical ، Basket تا سایز 54 اینچ بخشی از تجارت ما است. ما آنها را برای سرویس های مختلف حتی کرایژونیک نیز تولید کرده ایم. در کنار آن تولید انواع المنت فیلترهای فلزی و پکیج های فیلتراسیون صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و فولاد را در تجربه کاری خود داریم.

450 کارمند با اشتیاق برای دستیابی به نتایج مطلوب

در شرکت PAP، ماشین آلات و دستگاه های زیادی وجود دارد اما سرمایه اصلی ما، نیروی انسانی مجرب است و بیشتر افراد کلیدی شرکت بیش از بیست سال با مجموعه همکاری می کند.

کارخانه های تولیدی شرکت پتروآرتان پارت