Fittings

اتصالات ابزاردقیق و پرفشار PAP ، تحت  استاندارد ASTM-F 1387(2012) هر ساله تست می گردند . این type test  بر روی قطعه ای گرفته می شود که به صورت اتفاقی از خط تولید انتخاب می گردد و بر روی قطعه موارد زیر صورت می پذیرد.

A. Sampling of the above mentioned items from production lines

B.   Material verification review.

C.  Witnessed of hydraulic proof pressure test.

D.  Witnessed of hydraulic impulse vibration test in ambient temperature.

E.   Witnessed of state gas pressure test.

 

Valves

PAP توانسته است شیرآلات Ball، Block &bleed خود را برای کار در دماهای بسیار پایین (Cryogenic) طراحی نماید. و پس از تولید آنها را بر اساس استاندارد BS6364:1984 and MSS-SP-134:2012 تست نماید.برای این منظور دمای شیر تحت فشار به 196- درجه سانتی گراد می رسد و تست در این شرایط انجام می شود.

Fire Test

اگر حریقی در یک مجتمع صنعتی رخ دهد، نشتی شیر نباید در مدت زمان 30 دقیقه از حد مجاز تجاوز کند. این مطلب خلاصه استاندارد API 607 است. مفتخریم که طراحی شیرآلات PAP به گونه ای است که شیرها Fire Safe هستند. برای این منظور 3 عدد حسگر دما را در نقاط مختلف شیر قرار می دهیم و دمای شیر را به 850 درجه سانتی گراد می رسانیم. نشتی شیر را پس از آن و در یک بازه دمایی 30 دقیقه ای انداره گیری می کنیم. عدد گزارش از حد مجاز در استاندارد  API 607 باید کمتر باشد.

Iso & Tracing System

مبنای کار در کارخانه های PAP بر اساس قابل رهگیری بودن کالا است(Traceable). کالا از ابتدای ورود به کارخانه تا بسته بندی و ارسال آن، با استفاده از شماره گذاری های منطبق بر استاندارها قابل رهگیری است و در صورتی که انحرافات از مقدار مجاز بیشتر باشد، از خط تولید خارج شده و یا برای اصلاح به بخش مربوطه ارجاع خواهد گردید. هم اکنون 12 نفر در بخش کنترل کیفیت (QC) شرکت پترو آرتان پارت مشغول به کار هستند.

HSE

کلیه تولیدات این شرکت از لحاظ زیست محیطی کمترین آلایندگی را دارند و پرسنل شرکت با استفاده از تجهیزات کامل ایمنی مشغول کار می باشند.

0/5 (0 نظر)